April 2015

Přesměrování :)

30. april 2015 at 16:47 | simonadostal
Takže ahoj
Po dlouhém rozmýšlení jsem se rozhodla, že přestěhuji svůj blog na blogspot a začnu od začátku, chci dosáhnout lepší kvality článků. Doufám, že jsem Vás nijak nenaštvala, ale myslím si, že to takhle bude lepší :) Můžete sledovat články tam, můžete psát komentáře. Všechno je vlastně stejné, tedy kromě domény :D Takže se určitě podívejte :) Budu ráda za každý komentář na tomto blogu :)
Vaše Sim :)

sobota 18. dubna 2015

18. april 2015 at 12:30 | simonadostal

Ahoj, vítejte u dalšího článku po hrozně dlouhé době.
Tentokrát jsem si pro vás připravila úplně úžasný tag s názvem : Before i die. Což znamená : Před tím, než zemřu. Vlastně napíšu 10 věcí, které chci udělat před tím než zemřu.
Jinak..články teď nebyly z jediného důvodu.. Není čas! Všude jen samé učení, aspoň, že je víkend.
Jinak jsem si založila instagram. Ano, instagram už mám, ale na tomhle jsem jaksi..v anonymitě. Natáčím tam covery na různé písničky. Kdyby jste si to někdo chtěl poslechnout, napište mi na e-mail nebo sem do komentářů a pošlu vám na Váš e-mail odkaz. :)
To by bylo z informací vše, pojďme na článek.

neděle 5. dubna 2015

5. april 2015 at 11:54 | simonadostal |  FAVOURITES
Ahoj, vítejte u dnešního článku.
Jelikož je začátek dubna, rozhodla jsem se udělat favourites things za měsíc březen.
Už nějakou chvilku mi vrtá hlavou, jaké by bylo, natáčet pro Vás vlogy na youtube.
Bylo by to takové zpestření článku. Napište mi kdyžtak Váš názor do komentářů.
Fííí haaa, dneska už nemám žádné další informace.
Pusťme se tedy do článku. Pohodlně se usaďte, uvařte si kávu a relaxujte. :)

čtvrtek 2. dubna 2015

2. april 2015 at 11:28 | simonadostal |  TRAVEL
Takže ahoj,
po delší době Vás vítám u dalšího článku. Slíbila jsem Vám, že sepíši článek na téma mého zájezdu do Anglie, ale daleko rozumnější pro mě je, rozdělit tento článek na dvě části. Nenavštívila jsem totiž pouze Londýn, ale i hlavní město Evropské Unie a to Brusel. Rozhodla jsem se udělat dva samostatné články.
Jinak proč nebyly články.. Jelikož jsem chyběla ve škole dlouhou dobu, šlo to teď se známkami celkem z kopce. Tedy aspoň pro mě. Chci totiž docílit samých jedniček. No a zrovna já jsem člověk, který si bere všechno hrozně k srdci a tím pádem jsem neměla na blog vůbec náladu. Přeci jen.. Blog má být zábava, ne povinnost.
A tak jsem se k samotnému článku dostala až teď.
Další novinkou je design. Přestala se mi totiž líbit ta srdíčka, bylo to moc přeslazené. Vytvořila jsem nový vzhled a jsem z něj nadšená. Co myslíte Vy?
Teď už se vrhneme k samotnému článku.