March 2015

pátek 20. března 2015

20. march 2015 at 12:43 | simonadostal |  PHOTOS
Takže ahoj, vítám Vás u dalšího článku. Tentokrát jsem se rozhodla, že se s Vámi podělím o další fotky. Nejsou to však obyčejné fotky. Tyto jsou jedinečné tím, že jsem je fotila za jízdy v autě. Bylo to v lednu. Mrazíky začínaly a napadaly první vrstvičky bílého sněhu. Kdo by promrhal šanci, tuto krásu nevyfotit?
No a jelikož jsem napsala všechny potřebné informace do minulého článku, tohle by bylo vše.
Pokud chcete nějakou fotku zvětšit, stačí kliknout a zobrazí se Vám náhled vybraného obrázku.
Užijte si fotky. :-)

čtvrtek 19. března 2015

19. march 2015 at 10:42 | simonadostal |  DIARY
Takže ahoj, vítejte u dalšího článku. Jelikož nám začíná Jaro ( mimochodem moje oblíbené období ), rozhodla jsem se udělat článek na téma : Moje nutnosti ( potřeby ) pro Jaro. Aby jste to chápali.. V tomto článku půjde o to, bez čeho se na Jaře nemůžu obejít.
Mám pro Vás ještě jednu informaci. Příští týden nebudou videa z důvodu mého výletu do Anglie. Doufám, že to chápete.
Dám Vám ale důvod se na něco těšit, plánuji v Londýně hodně fotit a natáčet, takže určitě čekejte nějaký ten článek. Potom mě napadlo, že by jsem mohla všechna videa sestříhat a hodit je na youtube. Pokud by jste měli zájem, tak napište do komentářů. Každopádně to bylo z té informační části asi vše a už se můžeme přesunout na samotné téma článku.

pondělí 16. března 2015

16. march 2015 at 16:33 | simonadostal |  TAGY

Takže ahoj, vítejte u dalšího článku po delší době. Nebudete mi asi věřit, ale ano... už jsem zase nemocná. Tentokrát žádná chřipka či rýmička, ale ANGÍNA. Mám na týden antibiotika. Hrozně se to všechno smíchalo dohromady a nemoc si vybrala ten nejhorší možný okamžik. V ponděli bych totiž měla odcestovat se školou do Anglie, takže mi všichni držte palce ( haha ). No a díky tomu, že nemám zrovna nejlepší náladu, protože mám teď hodně starostí, jsem se rozhodla udělat aspoň optimistický článek a názvem 50 věcí, které miluji.
Můžeme jít na to. :)

neděle 8. března 2015

8. march 2015 at 16:01 | simonadostal |  REVIEWS

Ahoj, vítejte u dalšího článku a tentokrát jsem si pro Vás připravila takovou mini recenzi na náhrdelníky, které jsem si objednávala z Avonu. Jen co jsem je uviděla v katalogu jsem si řekla: ,, Tak ty jsou už od pohledu moje! "
Byly i za neuvěřitelně nízkou cenu. Ve slevě za 199 Kč,- . Celý set se skládá z jednoho stříbrného řetízku a pěti přívěsků.
Přišlo to ve světle béžové krabičce. Když jsem krabiču otevřela, žasla jsem. Bylo to nad moje očekávání. Už jen ta krabička uvnitř vypadala báječně.

sobota 7. března 2015

7. march 2015 at 10:32 | simonadostal |  FASHION
Takže ahoj, vítejte u dalšího článku.
Tentokrát jsem si pro Vás připravila MOJE TŘI VYCHYTÁVKY U JEDNODUCHÉHO OUTFITU.
Nebo-li, jak obzvláštnit jednoduchý outfit. Jinak se Vám chci omluvit, že celý týden nevyšel článek, měli jsme totiž prázdniny a já jsem se vypravila na hory. Doufám, že to nijak nevadí. Nebojte... Já vám to nějak vynahradím. :)
Teď už ale k článku.