January 2015

pátek 30. ledna 2015

30. january 2015 at 13:35 | simonadostal |  TRAVEL
Takže ahoj, vítejte u dalšího článku a tentokrát jsem si pro Vás připravila něco do rubriky TRAVEL - cestování.
Jelikož jsem byla v zahraničí naposledy v červenci minulého roku, rozhodla jsem se, že o této dovolené něco málo napíši.

Jak jsem už někde psala, miluji cestování. Ať už třeba za nákupy do Prahy či na dovolenou do zahraničí. Minulý rok jsem s rodiči navštívila Turecko. Musím říct, že to byl úžasný zážitek. Ale jak to vlastně začalo? :)

středa 28. ledna 2015

28. january 2015 at 14:49 | simonadostal |  TAGY
Ahoj
Vítejte u dalšího článku a tentokrát to bude TAG a jelikož patřím mezi milovníky čajů, rozhodla jsem se odpovídat na otázky tzv. TEA TAG neboli čajového tagu. Tak a teď se jen pohodlně usaďte, vezměte do ruky hrníček s čajem a můžeme jít na to.

úterý 27. ledna 2015

27. january 2015 at 15:45 | simonadostal |  WISHLIST
Ahoj, vítejte u dalšího článku a dneska jsem si pro Vás připravila MY WISHLIST.
Pro ty, kteří nevědí o co jde, je to pár sestavených věcí, které si daný člověk přeje.
Pokud se na věc chcete podívat, stačí kliknout na podtržený text.
Můžeme jít na to.

pondělí 26. ledna 2015

26. january 2015 at 13:11 | simonadostal |  DIARY
Ahoj, je tu další článek. Pro dnešek jsem si připravila něco do rubriky DIARY.
Už se těším na únor, je to jeden z mých nejoblíbenějších měsíců. Sice patří mězi chladnější měsíce v roce, ale ve vzduchu je už cítit jaro. Únor je také plný mnoha módních přehlídek, fashion weeků a obchody se chlubí novými kolekcemi. Možná je nejkratší, ale pro mě neuvěřitelně nabitý. A do toho všeho ještě ten "úžasný" Valentýn. Jak já ho nenávidím. Po škole chodí učitelé s velkou krabicí plnou zamilovaných psaníček. Už se to blíží a já přemýšlím, že se hodím marod.
Mimo tohle všechno se těším na lyžování v nízkých teplotách. Omrzlý a rudý obličej, promrzlý a naražený zadek, už jsem vážně natěšená. Těším se na ten třpytící se sníh, sedačkové lanovky a mléčné milkshaky.

pátek 23. ledna 2015

23. january 2015 at 13:21 | simonadostal |  BEAUTY

Ahoj, vítejte u mého druhého článku a tentokrát jsem si pro Vás připravila
Jinak Vám chci hrozně moc poděkovat za všechny krásné a uvítací komentáře u úvodního článku. Neskutečně si toho vážím.
Ale teď už k tématu.

čtvrtek 22. ledna 2015

22. january 2015 at 14:09 | simonadostal

Ahoj, jmenuji se Simona a jsem adminka tohoto blogu. Je mi 13 let. Bydlím ve středočeském kraji poblíž Prahy. Miluji podzim, zelený čaj a všelijaké umění. Mimo jiné, také ráda cestuji. Ráda poznávám nové věci, hlavně co se týče jídla a zábavy. Snažím se naučit plynule anglicky. Už od malička zbožňuji zpěv, tedy všeobecně hudbu. Věnuji se hře na klavír již 6. rokem. V životě se snažím už od mala něčeho dosáhnout a přiznám se, že nerada prohrávám a tak se vždy snažím ze všech sil a tím chci vlastně říct, že i přes školu a všechno ostatní se budu snažit, být aktivní.